Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tułowicach

bezpośrednio na konto bankowe Rady Rodziców
nr 12 1090 2200 0000 0001 5082 8212
Santander Bank.

Pamiętajcie także, iż zgodnie z nowo przyjętym regulaminem Rady Rodziców:

- 30% środków zebranych przez rodziców danej klasy jest do dyspozycji Klasowej Rady Rodziców pod warunkiem, że 100% uczniów klasy ma opłaconą składkę. Decyzję o ich przeznaczeniu i wydatkowaniu podejmuje z upoważnienia rodziców Rada Oddziałowa w porozumieniu z wychowawcą klasy.

- Jeżeli do szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko tych samych rodziców, rodzice wnoszą składki tylko na jedno dziecko.

Rada Rodziców powołana została jako reprezentacja wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły. Zapewne Państwo interesujecie się szkołą, w której uczy się Wasze dziecko.  Macie prawo decydować i wyrażać swoje opinie. Przekażcie nam je, a jeśli widzicie potrzebę zmian powiedzcie nam o tym. Każda Państwa opinia, każdy pomysł są niezwykle cenne i będą przez nas wzięte pod uwagę. Stanowimy ogromną społeczność, mamy szeroki zakres uprawnień  i możliwości wpływania na życie szkoły oraz warunki w jakich uczą się nasze dzieci. Wasze zaangażowanie, pomysły i umiejętności sprawią, że Rada Rodziców będzie w swoich działaniach bardziej skuteczna.